Driveclub VR - PS4

Driveclub VR – PS4

Driveclub VR – PS4
در دنیا دو نوع آدم وجود دارد: آن‌هایی که بازی ماشین سواری را با نمای داشبورد انجام می‌دهند و آن‌هایی که نمای پشت ماشین را ترجیح می‌دهند. من از نوع دوم هستم زیرا بازی‌های ماشین سواری آرکیدگونه مانند Outrun و Ridge Racer را بازی می‌کنم که در آن‌ها زاویه دریفت بسیار مهم است. اما افرادی را که می‌توانند با نمای داشبورد بازی کنند، ستایش می‌کنم و آرزو می‌کنم که کاش من هم می‌توانستم مانند آن‌ها بازی کنم.
واقعیت مجازی، این مهلت را به من می‌دهد. البته من در هنگام رانندن ماشین واقعی دوربین سوم شخص نمی‌خواهم اما آگاهی از محیط و درک عمقی باعث قضاوت ساده‌تر درباره محیط اطراف و پیچ‌ها در زندگی می‌شود. و با دید استریوسکوپیک در واقعیت مجازی و توانایی نگاه کردن به اطراف بدون این‌که حتی فکر کنید، این فرصت را به شما می‌دهد. من چندین بازی ماشین سواری را با Oculus Rift و HTC Vive بازی کرده‌ام اما هیچ کدام به خوبی Driveclub VR در نمایشگاه بازی توکیو نبوده‌اند.
این حقیقت که Driveclub روی واقعیت مجازی اجرا می‌شود، به خودی خود شگفت انگیز است. بازی Driveclub از نظر گرافیکی یکی از بهترین بازی‌های پلی استیشن بود اما روی 30fps اجرا میشد که برای اجرای یک بازی واقعیت مجازی بسیار کم است. روی پلی استیشن VR این بازی با 60fps اجرا می‌شود و بسیار روان به نظر می‌رسد، اما تفاوت گرافیکی فاحش است و برخی از افکت‌های گرافیکی بازی کاهش یافته یا به کل حذف شده‌اند.

موجود در انبار

تومان

دسته بندی :
برچسب: